Strona

Kurs fotografii kulinarnej


  Zajmuję się prowadzeniem warsztatów z zakresu fotografii kulinarnej i stylizacji produktu. Oferuję jednodniowy lub dwudniowy kurs fotografii kulinarnej (indywidualny lub w grupach do 2 osób). Czas trwania jednodniowego kursu to około 6 godzin. Kursy odbywają się w mojej domowej pracowni w Częstochowie. 

  Na kursie pokażę Ci, że nie potrzebujesz sprzętu za kilkanaście tysięcy, aby robić ciekawe i apetyczne zdjęcia kulinarne. Szczegółową tematykę kursu dostosowuję do poziomu wiedzy i umiejętności kursanta. Na moim kursie zdobędziesz wiedzę zarówno w zakresie kompozycji, stylizacji, jak i postprodukcji  zdjęć kulinarnych w programie Adobe Camera Raw. Istnieje także możliwość uczestnictwa w indywidualnym kursie obejmującym jedynie naukę obróbki w profesjonalnym programie (ACR plus wybrane funkcje programu PhotoShop). Każdy kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. 

Na kurs możesz umówić się korzystając z formularza kontaktowego lub pisząc bezpośrednio na mój adres mailowy: filozofiasmaku@gmail.com. Kursy prowadzę zazwyczaj w soboty (w przypadku dwudniowych kursów – od piątku do soboty). Istnieje też możliwość umówienia się na inny dzień tygodnia. Pamiętaj proszę o wcześniejszej rezerwacji terminu kursu.


  Chętnie podejmuję się także prowadzenia warsztatów z zakresu fotografii i stylizacji kulinarnej na potrzeby firm i grup.


***

  Since 2016 I conduct culinary photography and product styling courses. I offer one or two-day courses( individual or groups of two people), which are conducted in my home studio in Częstochowa. One-day course lasts around 5-6 hours. If you do not have your repfex camera with you I give you my camera and tripod to use during the course. 

  During the course I will show you that you do not need a dozen of equipment to take an apetizing culinary picture. I adjust course details to the knowledge level and abilities of the student.You will learn about composition, styling and post-production of culinary pictures in Adobe Camera Raw.There is also a possibility to take an individual course of proffesional use of ACR plus some functions if Photoshop. Each course has both theoretical and practical part. 

  You can make appointment on the course using a contact form or directly via e-mail filozofiasmaku@gmail.com . Courses are conducted on Saturdays, two-day courses are run Friday-Saturday. There is a possibility to settle a course on the other day of the week. Please remember to book a course date in advance.

I am also eager to run a workshop on culinary photography and styling for companies' needs.
Obsługiwane przez usługę Blogger.